Новини
09.02.2012

ЗАЗ Forza отримав звання «Кращий доступний автомобіль»!

Новий календарний рік для дистриб'юторської компанії «АвтоЗАЗ-сервіс» ознаменувався новою перемогою. Автомобіль ЗАЗ Forza став переможцем в номінації «Кращий доступний автомобіль» найпопулярнішого автомобільного конкурсу «Автомобіль року в Україні 2012».

 0За перемогу довелося серйозно поборотися: крім ЗАЗ Forza, за звання «Кращий доступний автомобіль» боролися всі нові моделі, які були представлені на українському ринку в період з 20 листопада 2010 по 20 листопада 2011 року, вартість яких не перевищувала 100 тис. грн.

Основним критерієм при виборі переможця була відповідність доступної ціни і високих споживчих характеристик. Тому цілком логічно, що переможців у номінації визначало найбільш справедливе журі - громадське, чисельність якого в 2011 році помітно зросла - понад 15 тис. учасників, більшість з яких назвали найдоступнішим автомобілем саме ЗАЗ Форца!0

«Нам, безумовно, приємно, що вітчизняний автомобіль отримав нагороду в цьому престижному автомобільному конкурсі. Ми впевнені, що нові власники вже встигли оцінити багате оснащення автомобіля вже в базовій версії, стильний дизайн, а головне, лояльну вартість новинки», - так прокоментував перемогу в день урочистої церемонії Генеральний директор компанії «АвтоЗАЗ-сервіс» Олександр Дмитрієнко і додав: «Перемога дає впевненість в тому, що ЗАЗ вибрав правильний напрямок розвитку, пропонуючи українському покупцеві якісний і доступний автомобіль!»

ЗАЗ Forza вже в базовій комплектації пропонує широкий спектр опцій, за які в інших брендів необхідно доплачувати, а завдяки відмінним ходовим якостям, споживчим характеристикам і доступній ціні автомобіль підтверджує відгуки і високі оцінки, які вже надходять від власників. Отримання ж титулу – незаперечне тому підтвердження.

0Втім, це не єдина перемога ЗАЗ. Під час церемонії «Автомобіль року в Україні 2012» було оголошено результати національного автомобільного рейтингу-акції «Авторейтинг 2011» - перемогу і титул «Абсолютний лідер продажів!» вже вшосте отримав народний ЗАЗ Lanos.

 

Більше інформації на сайтах www.lanos-ua.com, www.zazforza.com.ua або за телефоном гарячої лінії: 0-800-500-233 (безкоштовно з усіх стаціонарних телефонів України).

Відвідайте сторінку ЗАЗ

у Facebook: http://www.facebook.com/autozaz.ua

та Вконтакте: http://vk.com/club29336664

 

Додатково.

«АвтоЗАЗ-сервіс» - офіційний дистриб'ютор автомобілів ЗАЗ в Україні. З 2002 року компанія «АвтоЗАЗ-сервіс» представляє продукцію Запорізького автомобілебудівного заводу. Модельна лінійка ЗАЗ представлена автомобілями ЗАЗ Forza, ЗАЗ Lanos, ЗАЗ Sens, ЗАЗ Lanos пікап.

Сьогодні «АвтоЗАЗ-сервіс» - це розвинена мережа дилерських центрів, що налічує понад 145 сервісних станцій і автосалонів в Україні; це повний комплекс послуг, починаючи з тест-драйву, продажу автомобілів, страхування, кредитування і закінчуючи офіційним гарантійним та післягарантійним сервісним обслуговуванням; це забезпечення високопрофесійної підтримки власників автомобілів ЗАЗ в будь-якому куточку України.