Новини
21.03.2012

«ГАРАНТ-АВТО» та Корпорація УкрАВТО запустили програму лояльності.

21.03.2012. Страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО» і один з найбільших гравців автомобільного ринку України, Корпорація УкрАВТО запустили спільну программу лояльності для своїх клієнтів.

В середині березня український страховик, компанія «ГАРАНТ-АВТО» разом з Корпорацією УкрАВТО розробили і запустили спільну програму лояльності. Програма, в першу чергу, буде цікава клієнтам сервісних станцій технічного обслуговування Корпорації УкрАВТО, які звертаються за регламентним, гарантійним або післягарантійним ремонтом або технічним обслуговуванням свого автомобіля. 

Завдяки тісній співпраці лідера українського автомобільного ринку і одного з найбільших і найдосвідченіших страховиків, тепер всі клієнти сервісних станцій у всіх куточках України, в якості приємного доповнення до кваліфікованого технічного обслуговування отримують можливість скористатися спеціальними умовами на придбання страхового поліса в одному з філіалів страхової компанії «ГАРАНТ -АВТО». Щоб стати учасником програми лояльності достатньо внести анкетні дані до відривної частини флаєра в столі замовлень і потім пред'явити відривну частину флаєра в найближчому відділенні страхової компанії. Для зручності клієнтів СТО, на флаєрі вказані контакти та адреса найближчої філії «ГАРАНТ-АВТО», в залежності від регіону в якому знаходиться СТО.

Згідно з умовами спеціальної програми лояльності страхової компанії «ГАРАНТ-АВТО» та Корпорації УкрАВТО, клієнт може отримати дисконт у розмірі 12% від стандартного страхового тарифу, якщо є необхідність захистити свій автомобіль по одній з програм КАСКО. Або клієнт на вибір може розраховувати на дисконт в 20% від стандартного страхового тарифу на будь-який інший добровільний вид страхування, який пропонує своїм клієнтам страховик.

Детальніше про програму лояльності, яка дозволяє Вам скористатися спеціальними умовами страхування для Вас та Ваших близьких, можна дізнатися, відвідавши корпоративний сайт компанії www.garant-auto.com.ua або перейшовши за посиланням, що веде на сторінку-візитку в соціальній мережі www.facebook.com/garantauto.ua .

 

УСК «ГАРАНТ-АВТО» є одним з провідних гравців ринку страхових послуг в Україні. Компанія буда заснована в Києві в 1992 році і на сьогодні надає послуги страхування для юридичних та фізичних осіб. Загальна сума відшкодувань, що були виплачені ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» протягом 2011 року склала понад 150 537 тыс. грн. Щодня компанія виплачує приблизно 500 тис.грн., або близько 2,5 - 3 млн. грн. щотижня.

ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» займає провідні позиції в автомобільному страхуванні КАСКО та ОСЦПВ, займаючи одну з провідних позицій за числом отриманих платежів та виплачених відшкодувань. На сьогодні, автомобільне страхування займає значну долю страхового портфелю компанії «ГАРАНТ-АВТО». Також активно розвиваються і інші види страхування, зокрема добровільне медичне страхування, страхування будівельно-монтажних ризиків і т.ін.

 

 

  • banner