Новини
22.03.2012

В інтернет магазині автомобільних запчастин E-ZIPAVTO.com стартував конкурс слоганів та віршів.

Інтернет-магазин E-ZIPAVTO.com (www.e-zipavto.com), один серед українських Інтернет-магазинів, що пропонує автомобільні запасні частини, додаткове обладнання, фарби, мастильні матеріали, автохімію та багато іншого, з першим весняним сонечком підготував сюрприз для своїх відвідувачів, клієнтів та партнерів!

44

В інтернет магазині автомобільних запчастин    E-ZIPAVTO.com стартував конкурс слоганів та віршів. Конкурс  розподіляється на 3 етапи. В першому етапі учасникам необхідно придумати слоган чи вірш, присвячений словам: зіп, авто та партнер! В другому етапі,  необхідно вигадати слоган чи вірш зі словом  «УкрАВТО» (при цьому дозволяється або включати, або виключати слова попереднього етапу). І нарешті в 3 етапі необхідно придумати віршик чи слоган, використовуючи назви будь-якої автомобільної запчастини чи додаткового обладнання (при цьому не приєднуючи їх зі словами попередніх етапів).  Приймати участь в конкурсі дозволяється на будь-якому етапі за бажанням.  Кожен окремий етап  триватиме одну неділю. За підсумками конкурсу  будуть визначені три автора самих цікавих слоганів та віршів. Переможці будуть нагороджені цінними призами!  Самі цікаві вірші уже розміщаються на нашій офіційній сторінці в соціальній мережі  Facebook. Приєднуйтесь до голосування! Також всю інформацію щодо проходження конкурсу можна отримувати через інформаційну розсилку компанії «ЗІП-АВТО».  Щоб підписатися на розсилку перейдіть на сторінку http://zipavto.com/index.php/register.

 

Надсилайте свої  вірші на поштову адресу: info@zipavto.com,  або розміщайте на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook.

 

Бажаємо натхнення та хай щастить!

 

Довідка:

Компанія ЗІП-АВТО, філія Корпорації УкрАВТО, працює на ринку запасних частин, додаткового обладнання та аксесуарів, масел, автохімії і фарб для автомобілів з ​​квітня 1998 року.

АФ «ЗІП-АВТО» - один з лідерів ринку запасних частин України - пропонує якісну продукцію кращих світових брендів, сертифіковану в Європі і Україна. Вона реалізується за допомогою розвиненої дистриб'юторської мережі з урахуванням продуманої системи знижок та оперативної доставки в будь-який регіон України.

На сьогоднішній день компанія «ЗІП-АВТО» пропонує клієнтам більше 80 000 найменувань товарів, котрі охоплюють 80 брендів у сферах запасних частин, мастил, додаткового обладнання, автохімії і фарб для автомобілів. Місія компанії «ЗІП-АВТО» - турбота про бізнес клієнта!

 

 

 

  • banner