Новини
10.10.2012

Компанія «ГАРАНТ-АВТО» стала спонсором «Горган Трофі 2012»

 

09.10.2012. Дніпропетровська філія страхової компанії «ГАРАНТ-АВТО» вдруге виступила спонсором одного з Етапів Чемпіонату України з трофі-рейдів.

 

Регіональне представництво страхової компанії «ГАРАНТ-АВТО», яке надає послуги ризикового страхування в Дніпропетровську і більшості районних центрів області, підтримало проведення третього Етапу Чемпіонату України з трофі-рейдів «Горган Трофі 2012», що пройшов днями в Івано-Франківській області.

1

Учасники змагань, які були організовані автомобільним клубом «Львів 4*4», змогли поборотися за перемогу в одному з 6 класів, а також у командному заліку. Спортсменам належало пройти трасу довжиною в 200 кілометрів у форматі GPS-орієнтування. Змагання такого роду передбачають не тільки перевірку на витривалість автомобілів в непростих умовах бездоріжжя, але і випробовують на міцність пілотів і штурманів екіпажів. Щоб забезпечити захист учасників змагань, Дніпропетровська філія надала медичну страховку всім учасникам Етапу Чемпіонату України.

«Підтримка таких змагань стає доброю традицією для нашої філії. В першу чергу ми хотіли підтримати групу молодих людей, що ведуть активний спосіб життя. Участь у такому форматі для моєї філії це непряме підтвердження, що ми не тільки виконуємо взяті на себе зобов'язання перед клієнтами, а і можемо їх підтримати в спорті», прокоментував Заступник Директора Дніпропетровського філіалу СК «ГАРАНТ-АВТО», Геннадій Васильченко.

2

Варто відзначити, що основні завдання, які ставили перед собою організатори, були досягнуті. Популяризація автоспортивного руху та здорового способу життя, а також вдосконалення навичок спортсменів, так як все це позитивно впливає на розвиток автоспорту в Україні.

Дізнатися детальніше про програми страхування по обов'язкових та добровільних видах, які пропонує в Дніпропетровському регіоні філія страхової компанії «ГАРАНТ-АВТО», можна безпосередньо в офісах компанії. Крім цього інформація доступна на корпоративному сайт компанії за адресою www.garant-auto.ua, або ж відвідавши сторінку-візитку в соціальній мережі http://www.facebook.com/garantauto.ua .

 

УСК «ГАРАНТ-АВТО» є одним з провідних гравців ринку страхових послуг в Україні. Компанія буда заснована в Києві в 1992 році і на сьогодні надає послуги страхування для юридичних та фізичних осіб. Загальна сума відшкодувань, що були виплачені ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» протягом 2011 року склала понад 150 537 тыс. грн. Щодня компанія виплачує приблизно 580 тис.грн., або близько 2,5 - 3 млн. грн. щотижня.

ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» займає провідні позиції в автомобільному страхуванні КАСКО та ОСЦПВ, займаючи одну з провідних позицій за числом отриманих платежів та виплачених відшкодувань. На сьогодні, автомобільне страхування займає значну долю страхового портфелю компанії «ГАРАНТ-АВТО». Також активно розвиваються і інші види страхування, зокрема добровільне медичне страхування, страхування будівельно-монтажних ризиків і т.ін.