Новини
07.12.2012

В Карпатах завершився третій фестиваль позашляховиків «УкрАВТО 4х4»

Завершилась головна автомобільна подія зими - фестиваль позашляховиків "УкрАВТО 4 х 4" в Буковелі. В цьому році команда учасників тест-драйву складалась з таких автомобільних новинок, як Mercedes-Benz, Opel, Chevrolet та KIA. Незважаючи на прем'єрний вихід в гори, кроссовери-дебютанти впевнено прийняли виклик карпатських вершин та з гідністю витримали позашляхові випробування. До того ж, інструктаж проводили спеціалісти з самої Германії.

 

Краще УкрАВТО 4*4 в Буковелі може бути лише УкрАВТО 4*4 в Буковелі - в найближчий час ця фраза має всі шанси стати крилатим висловом. Тому, вже третій рік поспіль відомий гірськолижний курорт Карпат, з радістю приймає учасників фестивалю і об'єднує на період події тисячі автоаматорів.

 

"УкрАВТО продовжує тенденцію розвитку ринка позашляховиків. Фестиваль стрімко набирає обертів. Популярність проекту помітно зростає. З кожним роком учасників тест-драйву стає все більше, програма стає  насичена, а гірські маршрути ще більш  непередбачуваними. Повинна відмітити, що тест-драйв в гірській місцевості - це завжди виклик, як для автомобілів так і для пілотів. Без досвіду, сили характеру і надійної автомобільної  підтримки тут не обійдешся." - коментує Марина Лепіска, керівник департаменту стратегічного маркетинга и аналітики Корпораціі УкрАВТО.

 

В цьому році фестиваль проходив з 6 по 8 грудня. Традиційно, в рамках події відбулася серія захоплюючих тест-драйвів. Більше 20 автомобільних експертів тестували позашляхові якості та ходові характеристики автомобілей. Також, випробувати автомобільні новинки  на спеціальному позашляховому полігоні мали можливість всі бажаючі, відвідувачі гірськолижного курорту.

 

Нове покоління Mercedes-Benz GL, повністю оновлена модель Mercedes-Benz GLK, Mercedes-Benz ML, Opel Mokka, KIA Sorento і Chevrolet Captiva з дизельним двигуном - команда автомобільних новачків відважно впоралась зі всіма перешкодами і поставленими задачами. Це не дивує, так як спеціально для цієі подіі компанія "АвтоКапітал" запросила німецьких інструкторів, спеціалістів позашляхових тест-драйвів з великим досвідом проведення зимових заходів.

 

Варто відмітити, що один із передноворічних сюрпризів для учасників фестивалю стала презентація нового KIA Sorento. Нова модель успішного позашляховика Sorento від KIA була значно вдосконалена. В новому Sorento, додаткові функціі по забеспеченню комфорта та безпеки, а також новий екстер'єр. В свою чергу компанія "Дженерал Авто Груп" організувала передпрезентаційний показ та ексклюзивний тест-драйв нового автомобіля Opel Mokka. З появою моделі Mokka розпочався новий етап просування автомобілей Opel на ринку. Його технології, ходові якості та сміливий дизайн відповідають смакам українського покупця. Opel Mokka - це оптимальний автомобіль, що підходить для повсякденної  діяльності та активного відпочинку на вихідних. Приналежність до сегменту субкомпактних круссоверів, дозволяє Mokka почуватися впевнено як у місті так і за його межами. Спеціальним гостем програми став автомобільний Санта-Клаус-smart Santa mobil.

 

В цьому році партнерами фестивалю УкрАВТО 4*4 стали:

"Козирна карта" - ресторан "Козачок",

"База Автозвука",

партнер - Mustang від Wog.

 

За додатковою інформацією звертайтесь у пресс-центр УкрАВТО:

Тел. /Факс: (044) 201-15-97

E-mail: pr@ukravto.ua

  • banner