Новини
08.08.2013

ЗАЗ Sens – упевнений лідер ринку легкових автомобілів в Україні

ЗАЗ Sens утретє стає абсолютним лідером продажів серед усіх легкових автомобілів в Україні, що виводить його на верхівку у загальному рейтингу проданих легковиків за результатами 7-ми місяців 2013 року.

0ЗАЗ – кращі традиції вітчизняного автомобілебування, які обирає український покупець! За даними Автоконсалтингу щодо результатів продажів легкових автомобілів у липні 2013 року, ЗАЗ реалізував 1816 авто, що дозволило йому закріпитися на лідерській позиції серед усіх представлених на ринку автомобільних брендів.

Українські автомобілісти третій місяць поспіль висловили свої преференції на користь народного улюбленця ЗАЗ Sens. Саме ця модель знову стала абсолютним лідером продажів у липні серед усіх легкових автомобілів із результатом 736 проданих авто. Таким чином, за результатами 7-ми місяців поточного року ЗАЗ Sens очолив рейтинг усіх реалізованих населенню легковиків із кількістю 3828 автомобілів.

«Закріпленню успіху продажів моделі ЗАЗ Sens сприяла лояльна цінова політика, яку ми проводимо по відношенню до своїх клієнтів. У всій дилерській мережі «АвтоЗАЗ-сервіс» діють знижки на модель ЗАЗ Sens 2012 та 2013 рр. виробництва, що сягають 7000 грн» – коментує результати продажів Генеральний директор Філії «АвтоЗАЗ-сервіс» Андрій Залуцький. – Та, без сумніву, перевірена роками репутація моделі як надійного та невибагливого в обслуговуванні авто, добре пристосованого до вітчизняних доріг».

ЗАЗ Sens – найдоступніше авто у своєму класі. Сьогодні офіційний дистриб'ютор пропонує покупцеві рекордно знижену ціну на цю модель у базовій комплектації – від 56 900 грн. «Люксова» комплектація ЗАЗ Sens в кузові седан із гідропідсилювачем керма, електрорегулятором фар, підігрівом зовнішніх дзеркал, центральним замком, а також із такою актуальною в літню спеку опцію, як кондиціонер, доступна за ціною від 62 900 грн., з урахуванням максимальної знижки – 7100 грн. Модель може бути укомплектована заводським газобалонним обладнанням італійського виробництва Tartarini. Це дозволить власнику ЗАЗ Sens економити на паливі до 40% на рік.

Вигідні цінові пропозиції актуальні в усій дилерські мережі «АвтоЗАЗ-сервіс» до 31 серпня 2013 року. Виробник пропонує покупцеві гарантію європейського зразка у 3 роки, або 100 тис. км пробігу на кожен автомобіль. При цьому міжсервісний інтервал становить 15 тис. км, що дозволяє економити час та витрати автомобіліста на ТО.

Детальна інформація про моделі ЗАЗ на сайті www.zaz.ua, а також за телефоном «гарячої» лінії: 0 800 500 233 (безкоштовно з усіх стаціонарних телефонів України).

Відвідайте сторінки ЗАЗ в соціальних мережах:.jpg_02 _-_ .jpg_01

  

 ДОВІДКА

Офіційний дистриб'ютор автомобілів ЗАЗ в Україні – Філія «АвтоЗАЗ-сервіс». Із 2002 року компанія «АвтоЗАЗ-сервіс» представляє продукцію Запорізького автомобілебудівного заводу. Модельна лінійка ЗАЗ представлена автомобілями ЗАЗ VIDA, ЗАЗ Forza, ЗАЗ Lanos, ЗАЗ Sens, ЗАЗ Lanos Pick-up.

Сьогодні «АвтоЗАЗ-сервіс» - це розвинена мережа дилерських центрів, що налічує понад 150 сервісних станцій і автосалонів по всій Україні; це повний комплекс послуг, починаючи з тест-драйву, продажу автомобілів, страхування, кредитування і закінчуючи офіційним гарантійним та післягарантійним сервісним обслуговуванням; це забезпечення високопрофесійної підтримки власників автомобілів ЗАЗ в будь-якому куточку України.  

  • banner