Новини
31.10.2014

ОШТРАФОВАНО КОМПАНІЮ, ЩО НЕЗАКОННО ВИКОРИСТОВУВАЛА ЛОГОТИП (ТОВАРНИЙ ЗНАК) «OPEL»

ТОВ «Дженерал Авто Груп» офіційний дистриб'ютор автомобілів «Opel» в Україні повідомляє про те, що Антимонопольним комітетом України (далі - АМКУ) був оштрафований правопорушник ПП «ТЕХЦЕНТР ДЖ. ЕМ.», який використовував у своїх рекламних кампаніях знак (логотип) «Opel», не маючи на це права.

Такі дії АМКУ вважає грубим порушенням Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції», що призвело до змішування діяльності ПП «ТЕХЦЕНТР ДЖ. ЕМ.» з єдиним офіційним дистриб'ютором автомобілів «Opel» в Україні ТОВ «Дженерал Авто Груп» і підприємствами офіційної дилерської мережі.

Нагадуємо, що лише ТОВ «Дженерал Авто Груп» та підприємства офіційної дилерської мережі ТОВ «Дженерал Авто Груп» володіють ексклюзивним правом на використання товарного знаку (логотипа) «Opel» у своїй підприємницькій діяльності, санкціоноване компанією «Опель Айзенах ГмбХ».

Також звертаємо увагу на те, що ми продовжуємо регулярну боротьбу з подібного роду порушниками антимонопольного законодавства та іншими шахраями, які прикриваючись всесвітньо відомими брендами та логотипами ведуть свій бізнес, побудований на недобросовісній конкуренції та обмані.

  • banner