Новини
31.03.2016

Підготуватися до літа можна від 150 грн. в дилерській мережі УкрАВТО.

Стало доброю традицією, з приходом справжньої весни пропонувати власникам автомобілів, бренди яких представляє офіційно Українська Автомобільна Корпорація, спеціальні умови на сервісні послуги. Ця весна не стала винятком, і протягом найближчих півтора місяців власники, які по-справжньому піклуються про свої автомобілі, зможуть отримати ряд найнеобхідніших послуг за досить доступними цінами.

Уже давно не виникає сумнівів з приводу того, що варто чи ні «перевзувати» автомобіль з зимової на літню гуму після переходу середньодобової температури вище +7. Це така ж очевидна процедура як заміна зимових технологічних рідин на літні. Такою же необхідністю є і процедура, яка забезпечить прогнозовану поведінку автомобіля на дорозі і коректну роботу ходової - контроль і регулювання кутів установки коліс, або як називають в народі - «розвал-сходження». Також, після наших далеко не ідеальних зимових доріг, з агресивними реагентами, бажано бути впевненим в цілісності лакофарбового покриття. І, зрозуміло, щоб бути готовим до літньої спеки, не зайвим буде перевірити і стан системи кондиціонування.

Тому, щоб ці послуги були максимально доступними більшості автовласників, а автомобіль був готовий до літнього сезону, протягом періоду з 01 квітня по 15 травня діятимуть особливі ціни:

- Шиномонтаж - від 150 грн. з ПДВ (в залежності від діаметра);

- Регулювання кутів установки коліс (розвал-сходження) - від 150 грн. з ПДВ;

- Проведення комплексної діагностики - від 150 грн. з ПДВ;

- Перевірка і заправка системи кондиціонування - від 255 грн. з ПДВ.

Також, додатковою перевагою для власників автомобілів, які скористалися спеціальними умовами весняної сервісної акції, стане можливість усунути несправності і неполадки в роботі систем автомобіля, виявлені в процесі комплексної діагностики, з дисконтом 15% на послуги і до 20% на запасні частини в залежності від бренду.

Крім цього, обслуговування автомобіля на офіційній сервісній станції кваліфікованим персоналом це запорука того, що виконані роботи та надані послуги будуть відповідати високим стандартам виробників. Додатковим плюсом стане гарантія, яка дуже часто не надається при ремонті автомобіля «в гаражах». При тому, що ціни «офіціалів» і «гаража» вже давно співрозмірні і міфи про дорогий офіційний сервіс розвінчано.

Щоб отримати детальну інформацію про сервісну акції, що діє в мережі УкрАВТО, достатньо звернутися до офіційного дилера у Вашому регіоні. Контактна інформація та координати дилерських центрів, а також станцій технічного обслуговування Української Автомобільної Корпорації можна дізнатися на сайті www.ukravto.ua або звернувшись на «гарячу» лінію 0 800 507 717

 

* Дія карт лояльності «CarMan @ Carman» та інші діючі на момент проведення акції пропозиції на всі вищевказані послуги не поширюються і не сумуються.

** Зазначені знижки не поширюються на роботи по плановому регламентному технічному обслуговуванню для гарантійних автомобілів, додаткове обладнання, роботи з відновлювального ремонту, інструментальний контроль, автоевакуації.

  • banner