Новини
21.12.2016

KIA Niro потрапив до «Книги рекордів Гіннеса» завдяки видатній економічності

Прибувши до міської адміністрації Нью-Йорка (New York City Hall), кросовер Kia Niro офіційно потрапив до «Книги рекордів Гіннеса» завдяки найменшій витраті пального, продемонстрованій гібридним автомобілем під час подорожі від одного узбережжя США до іншого. На одному літрі пального Niro подолав 32,6 кілометра (або 76,6 миль на одному галоні).

robert-winger-

 

Організатори рекордного заїзду особливо підкреслюють, що автомобіль мав повністю стандартне виконання і жодним чином не модифікувався для встановлення рекорду.

Нагадаємо, що Niro є першим кросовером бренду Kia, який отримав гібридну силову установку. Завдяки поєднанню зусиль бензинового двигуна об’ємом 1,6 літра та електромотора, сумарна потужність кросовера складає 141 к.с.

kia-niro-guinness-world-recordlos-angeles-city-hall_01

Прагнення досягти вражаючої економічності не завадило дизайнерам Kia створити по-справжньому привабливий автомобіль з просторим салоном. Зовнішність Niro виконано у стилі, притаманному «старшим» моделям Sportage та Sorento, при цьому коефіцієнт фронтального спротиву складає лише 0,29!

Kia Niro є, без сумніву, найбільш високотехнологічною моделлю бренда, адже окрім гібридної силової установки міський кросовер отримав комплекс систем допомоги водієві Drive Wise, що серед іншого включає систему екстреного автоматичного гальмування, моніторингу сліпих зон, утримання автомобіля у полосі руху, інтелектуальний круїз-контроль та інші.

Kia Niro вже користується високою популярністю у Європі.

Український дебют автомобіля очікується вже найближчого часу. Дізнайтеся більше про Kia Niro на спеціальній сторінці www.kia.ua/niro