Новини
07.02.2018

Гібридний кросовер Kia Niro визнано автомобілем року в Україні у категорії «Електромобілі і гібриди»

Третій рік поспіль Kia не залишає церемонію нагородження акції «Авто року в Україні» без відзнак. На додачу до титулів, отриманих Kia Sorento та Kia Sportage у 2016 та 2017 роках відповідно, найбільш інноваційна модель бренду Kia Niro стала автомобілем року в Україні 2018 у категорії «Електромобілі і гібриди».

0

Зважаючи на надзвичайний інтерес до теми екологічно дружнього транспорту в Україні, організатори «Авто року 2018» створили категорію «Електромобілі і гібриди», у якій було номіновано моделі Kia Niro, Lexus NX Hybrid та Hyundai Ioniq. У надзвичайно запеклій боротьбі із преміальним Lexus NX Hybrid перший гібридний кросовер корейського бренду Kia Niro отримав перемогу із різницею у 470 голосів!

Нагадаємо, що Kia Niro – гібридний кросовер, створений на абсолютно новій платформі, призначеній спеціально для «зелених» авто. Модель, представлена на українському ринку з лютого 2017 року, за короткий час встигла сподобатися як автомобільним журналістам, так і шанувальникам бренду, які цінують у автомобілі не тільки привабливий дизайн, надійність, керованість, але й економічність, екологічність та наявність найсучасніших систем комунікації та і безпеки.

Серцем Niro є паралельна гібридна силова установка потужністю 141 к.с., що складається з економічного бензинового двигуна, електромотора, літій-полімерної батареї та роботизованої коробки передач з двома зчепленнями. За даними Kia Motors автомобіль споживає від 3,8 л/100 км.

0

Не залишився без нагороди і бестселер українського ринку у 2016-2017 роках, володар минулорічного титулу «Авто року в Україні 2017» - Kia Sportage. Дирекція акції відзначила модель як лідера продажів у сегменті кросоверів у 2017 році.

  • banner