Новини
12.04.2018

Kia завершила випробування системи безпровідної зарядки електромобілів

Протягом трьох років технічний центр Hyundai-Kia America і компанія Mojo Mobility, яка спеціалізується на розробці бездротових пристроїв, працювали над системою для швидкісної бездротової зарядки автомобілів з електродвигунами. Проект реалізовувався за підтримки Департаменту з питань енергетичної ефективності і поновлюваної енергії США.

0

Основною метою HATCI та Mojo Mobility було створення компактного зарядного пристрою, здатного швидко передавати більше 10 кВт енергії з ефективністю 85%. Протягом декількох років парк автомобілів Soul EV, обладнаних приймачами бездротової зарядки, допомагали випробувати продуктивність, надійність і безпеку перспективної системи.

Завдяки магнітному полю енергія передається між пристроєм, розміщеним на землі, і приймачем, вбудованим в панель підлоги Soul EV. Водієві потрібно лише припаркувати автомобіль таким чином, щоб приймач розташувався над зарядним пристроєм. При цьому система не вимагає «міліметражного» паркування і допускає деяке зміщення приймача по відношенню до передавача.

10397

За даними компанії Kia Motors, найближчим часом приймачі енергії від бездротових зарядок на борт серійних електромобілів встановлюватися не будуть. Проте, за такими пристроями, майбутнє і з розвитком відповідної інфраструктури буде змінюватися і оснащення автомобілів, доступних у вільному продажу.

10396

Нагадаємо, що електромобіль Kia Soul EV став одним з героїв експозиції Kia на виставці Plug-In Ukraine 2018. Дистриб'юторська компанія «Фалькон-Авто» (входить до складу Корпорації «УкрАВТО») розглядає можливість почати офіційні поставки електромобіля Soul EV в Україну вже цього року.