Новини
07.05.2011

Компанія "Гарант-ЛАЙФ"* підвела підсумки по страхових виплатах за квітень 2011.

Компанія "Гарант-ЛАЙФ"* підвела підсумки по страхових виплатах за квітень 2011.

За минулий місяць компанія "Гарант-ЛАЙФ" здійснила виплати на суму 553 769 грн. фізичним особам і 77 040 грн. юридичним особам. Підсумки виплат за четвертий місяць цього року склали 630 809 грн.

Всього за квітень було врегульовано 10 страхових подій. Серед ряду страхових випадків, що сталися в квітні, варто відмітити один найбільш резонансний.

7.03.2011 у Києві по вулиці Гринченко сталося ДТП за участю автомобіля Skoda Octavia і позашляховика Mercedes. Клієнт Компанії, що знаходився в автомобілі Skoda в якості пасажира, не приходячи до тями, помер від отриманих травм в реанімації через декілька годин після події.

Співробітникам компанії "Гарант-ЛАЙФ" вдалося в стислі терміни отримати об'єктивну і повну картину подій того дня - оперативно були зібрані довідки з ДАІ і медичних установ. На сьогодні виплата вже переказана на банківський рахунок вказаного в договорі вигодонабувача - сума виплати по даному страховому випадку склала більше півмільйона гривень.

ПАТ "УСК "Гарант-ЛАЙФ" має більш ніж десятирічний досвід роботи у сфері страхування життя. Завдяки команді професіоналів компанія не перестає підтверджувати свою надійність серед клієнтів і партнерів. Спираючись на фінансову потужність і передові технології "Гарант-ЛАЙФ" надає послуги Європейської якості.

 

  • banner