Новини
17.06.2011

По трьох полісах КАСКО СК «ГАРАНТ-АВТО» відшкодувала більше 600 тис.грн.

По трьох полісах КАСКО СК «ГАРАНТ-АВТО» відшкодувала більше 600 тис.грн.

17.06.2011. Власникам автомобілів, застрахованих за програмою добровільного страхування наземного транспорту, страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО» виплатила 604 777 грн .. 

Протягом останніх декількох днів, одна з найбільших страхових компаній українського ринку, здійснила виплати трьом клієнтам, автомобілі, яких були застраховані за програмою КАСКО. Всі три страхових випадки були зафіксовані в Київському регіоні.

Першим значним відшкодуванням збитку, який був нанесений автомобілю клієнта, стало ДТП, в результаті якого постраждав автомобіль Land Rover. Зіткнення з іншим учасником дорожнього руху призвело до пошкоджень автомобіля клієнта СК «ГАРАНТ-АВТО». Власник пошкодженого автомобіля, добре ознайомлений з правилами страхування, після подачі необхідного переліку документів у страхову компанію отримав відшкодування у розмірі 130 842 грн., відповідно до умов договору страхування.

Другим страховим випадком, в результаті якого власнику автомобіля була здійснена страхова виплата в розмірі 104 160 грн., став угон автомобіля Mazda 3 з парковки одного зі столичних супермаркетів в обідній час. Виплата за цим епізодом стала ще одним підтвердженням того, що поліс страхування КАСКО компанії «ГАРАНТ-АВТО» дає можливість розраховувати на справжній захист.

Третьою, і найбільшою за останні кілька днів виплатою, стала сума 369 775 грн. Страховий випадок стався з вантажним автомобілем Renault Premium, компанія-власник якого, скористалася послугою страхування за програмою КАСКО. За цим страховим випадком відшкодування клієнтові було здійснено в терміни обумовлені в договорі страхування в повному обсязі.

Це тільки незначна частина відшкодувань, які підтверджують клієнтоорієнтованість страхової компанії і турботу про справжній захист клієнта. Скористатися послугами страхування компанії «ГАРАНТ-АВТО» можна в одному з представництв в будь-якому регіоні України. Контактні дані філій можна отримати звернувшись до цілодобового інформаційно-консультаційного центру по телефону 0 800 500 456 0 або знайти на сайті компанії за адресою www.garant-auto.com.ua

 

 
 

УСК «ГАРАНТ-АВТО» є одним з провідних гравців ринку страхових послуг в Україні. Компанія булла заснована в Києві в 1992 році і на сьогодні пропонує програми страхування для юридичних та фізичних осіб. Страхові платежі компанії в 2010 році склали 273 623 тис. грн., а чистий прибуток від діяльності Компанії пішов до резерву, для забезпечення виконання зобов'язань перед клієнтами. Загальна сума відшкодувань, виплачених ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» протягом 2010 року, склала 162 227 тис. грн.. Щодня Компанія виплачує приблизно 650 тис. грн. страхових відшкодувань, тобто приблизно 3 - 3,5 млн. грн. щотижня. ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» зберегла свої провідні позиції у автомобільному страхуванні КАСКО, займаючи одну з лідируючих позицій за кількістю отриманих платежів та виплачених відшкодувань. На сьогоднішній день автомобільне страхування займає найбільшу частку страхового портфеля Компанії, проте, активно розвиваються й інші види страхування, зокрема добровільне медичне страхування, страхування будівельно-монтажних ризиків, фінансових ризиків і т.д.

 

 

 

  • banner