Новини
29.07.2011

УСК «ГАРАНТ-АВТО» закінчила перше півріччя з прибутком

29.07.2011. Страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО» підвела підсумки страхової діяльності за перше півріччя, за результатами якого чистий прибуток компанії склав 2 856,9тис. грн 

Позитивна динаміка по основних показниках діяльності страхової компанії «ГАРАНТ-АВТО», яку страховик демонстрував протягом декількох місяців першого півріччя, дозволила закінчити звітний період із чистим прибутком на рівні 2 856,9 тис. грн. Це можна розцінювати як успішну діяльність нового топ-менеджменту компанії і як перші результати масштабного і глибокого переформатування діяльності.

Якщо говорити про інші показники компанії «ГАРАНТ-АВТО» за перше півріччя, то за шість місяців 2011 страховик зібрав 152 474, 6 тис. грн. страхових платежів. У порівнянні з показником першого півріччя минулого року зафіксовано зростання на 15,7%. У структурі платежів левова частка належить добровільному страхуванню наземного транспорту, на яке припадає 69 533, 5 тис. грн., або 45,6%. Майже чверть страхових платежів, або 37 141,3 тис. грн., за перше півріччя припало на обов'язкове страхування автоцивільної відповідальності. Замикає трійку медичне страхування, страхові платежі за яким склали 18 391,1 тис. грн.

 Обсяг відшкодувань за перше півріччя склав 74 420 тис. грн. Розподіл виплаченої суми клієнтам за перше півріччя за видами страхування відповідає страховим платежам, що надійшли. Так, на виплати по страхових випадках клієнтам-власникам полісів КАСКО припало 31 274,4 тис. грн., по ОСАГО клієнтам було виплачено 20 967,5 тис. грн., по «медицині» - 17 103,5 тис. грн. Таким чином, виплати по цим видам склали більше 90% від загальної суми відшкодувань за перше півріччя.

 За підсумками першого півріччя рівень виплат у компанії становить 48,8%. Нагадаємо, що цей параметр характеризує, який обсяг отриманих коштів іде на відшкодування по страхових випадках. Хорошим тоном вважається 45-55%, що свідчить про сприятливий фінансовий клімат в компанії і підтверджує її надійність. Більш детальну інформацію можна знайти на сайті www.garant-auto.com.ua або відвідавши сторінку в соціальній мережі http://www.facebook.com/garantauto.ua

 

 

 
 

УСК «ГАРАНТ-АВТО» є одним з провідних гравців ринку страхових послуг в Україні. Компанія була заснована в Києві в 1992 році і на сьогодні пропонує програми страхування для юридичних та фізичних осіб. Страхові платежі компанії в 2010 році склали 273 623 тис. грн., а чистий прибуток від діяльності Компанії пішов до резерву, для забезпечення виконання зобов'язань перед клієнтами. Загальна сума відшкодувань, виплачених ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» протягом 2010 року, склала 162 227 тис. грн.. Щодня Компанія виплачує приблизно 650 тис. грн. страхових відшкодувань, тобто приблизно 3 - 3,5 млн. грн. щотижня. ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» зберегла свої провідні позиції у автомобільному страхуванні КАСКО, займаючи одну з лідируючих позицій за кількістю отриманих платежів та виплачених відшкодувань. На сьогоднішній день автомобільне страхування займає найбільшу частку страхового портфеля Компанії, проте, активно розвиваються й інші види страхування, зокрема добровільне медичне страхування, страхування будівельно-монтажних ризиків і т.д.

 

 

 


  • banner