Новини
16.08.2011

У липні 2011 року зафіксовано рекордні продажі Chevrolet в Україні

У липні 2011 року через офіційну мережу автосалонів Chevrolet була реалізована рекордна за останні 2 роки кількість Chevrolet - понад 1300 автомобілів! Це на 21% більше, ніж було в червні 2011 і майже в 2 рази більше результату, продемонстрованого рік тому в липні 2010.

Такий результат заслужено дозволив бренду Chevrolet вже другий місяць поспіль зайняти високе 4 місце в рейтингу всіх автомобільних брендів України і 2 місце серед іномарок! А враховуючи, що в Україні продаються автомобілі 68 брендів, то результат стає ще вагомішим!

Доля бренду Chevrolet в липні склала рекордні 7% ринку нових легкових автомобілів!

Зростання продажів спостерігалося практично по всьому модельному ряду, а хітом продажів традиційно став Chevrolet Aveo, який, до речі, є третім за популярністю серед всіх автомобільних моделей в Україні, а таких налічується більше 460!

Chevrolet Aveo - одна з найпопулярніших моделей Chevrolet в світі. Секрет успіху Aveo - це, звичайно ж, висока якість виконання, доступна ціна, постійне оновлення модельного ряду, тісна співпраця з Opel і іншими брендами GM при проектуванні цих моделей. Крім того, важливим секретом успіху Aveo, зокрема, в Україні є, так зване, «сарафанне радіо», коли рекомендації, хороший досвід і відгуки попередніх власників миттєво поширюються серед друзів і знайомих.

Рекордними темпами реалізується, що став дуже популярним у нашій країні, Chevrolet Lacetti, який, за спільним рішенням Корпорації GM Korea та офіційного представництва в Україні, буде і надалі здійснюватися як мінімум до кінця 2012 року, беручи до уваги його велику популярність як в Україні, так і у всьому світі. Хороші продажі Lacetti стимулюються і акцією, яку ми вирішили не тільки продовжити в серпні, але і доповнити приємними бонусами!

Продажі нового покоління Lacetti - Chevrolet Cruze, обмежуються тільки квотованим поставками цих автомобілів в Україну. І дійсно, Cruze - це світовий бестселер бренду Chevrolet, найпопулярніша модель в структурі бренду.

Chevrolet Epica - це найдоступніший на сьогоднішній день седан бізнес-класу високої якості за ціною від 154 000 гривень! І клієнти поспішають встигнути стати власниками цього статусного автомобіля.

Очікувано високим попитом користується нове покоління Chevrolet Captiva. На даний момент попит відчутно перевищує пропозицію, але вже найближчим часом очікується надходження цього автомобіля в достатній кількості. Нова Captiva полонила серця людей насамперед тим, що не дивлячись на множинні інновації, автомобіль не сильно додав у вартості і є одним з найдоступніших в класі SUV-medium. Оновлений дизайн екстер'єру та інтер'єру, абсолютно нова лінійка двигунів, переналагоджене і доопрацьоване шасі, повний привід, 7 місць і шикарна комплектація навіть у «базі» пропонується за ціною від 243 900 гривень! Дуже заманливо, чи не так?

Ну і звичайно ж справжній позашляховик Chevrolet NIVA, попит на який залишається стабільним в будь-якому місяці, беручи до уваги позашляховий потенціал автомобіля і ті завдання, які ставить перед собою клієнт. А це - захоплення риболовлею, полюванням, просто активний відпочинок на природі, розбиті дороги, важкодоступна місцевість - все це стихія NIVA та її «рідний дім». Пропонуємо також всім бажаючим проголосувати за переможця конкурсу «Фотополювання з Chevrolet NIVA», який буде оголошений на Столичному Автошоу 9-11 вересня.

Спасибі всім покупцям за вибір популярних у всьому світі автомобілів Chevrolet і запрошуємо оцінити новинки цього бренду - Chevrolet Cruze в кузові хетчбек і легендарний Chevrolet Camaro на найближчому автомобільному святі «Столичне Автошоу 2011», яке традиційно відбудеться в Києві, Столичне шосе, 90, з 9 по 11 вересня 2011 року!