Новини
08.09.2011

Автомобілі ЗАЗ доступні в кредит від 35 грн. на день.

Дистриб’юторська компанія «АвтоЗАЗ-сервіс» робить все можливе, аби клієнт отримав більше, а витрачав менше. Ось і зараз завдяки плідній співпраці «АвтоЗАЗ-сервіс» зі стабільними та надійним партнером ПАТ «ПРОФІН БАНК» спеціально до Столичного Автошоу підготувала вигідну кредитну пропозицію.

Відтепер придбати автомобілі ЗАЗ можливо, сплачуючи  всього  від 35 гривень на день, при авансі тільки у 10%. Не треба гаяти часу, розраховуючи, що - вигідно, а що – ні, тому що беззаперечна перевага – це комфорт, який отримуєте Ви та Ваша родина за символічну щоденну плату.

Сплативши лише 10% від вартості автомобіля, щоденний  платіж складатиме від  35 грн. для автомобілів  Sens, від 41 грн.– для  ЗАЗ Lanos та від 47 грн. на день - для новинки  ЗАЗ Forza.

Нагадаємо: нещодавно у продажу з’явився Сенс із заводським ГБО. Тому, придбати його стає вигідніше вдвічі:  по-перше, Ви заощаджуєте на пальному до 40% на рік, а по-друге, витрачаєте лише від 35 гривень на день.

Отже, напередодні яскравого свята, закликаємо скористатися нагодою відвідати  «Місто шалених бажань»  та приєднатися до клубу автовласників, покинувши свято вже на власній автівці.

Для тих, хто не має можливості відвідати столичне свято та гостинний Автоцентр на Столичному,  не сумуйте! Завітайте до найближчого центру продажів автомобілів ЗАЗ. Зазначимо, що дилерська мережа УкрАвто має найширшу географію і налічує майже 150 центрів продажів у країні (детальний перелік автосалонів можна знайти: http://www.lanos-ua.com/dealers.html/).

Отже, навіть не ставши свідком цьогорічних подій на Столичному Автошоу, Ви можете стати режисером власного свята разом з автомобілем марки ЗАЗ.

Більш детальну інформацію про автомобілі ЗАЗ ви можете отримати на сайтах www.lanos-ua.com, www.zazforza.com.ua.

  • banner