Новини
21.09.2011

Європротокол: «ГАРАНТ-АВТО» відповідає на питання.

21.09.2011. Страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО», піклуючись про інформованість автолюбителів, створила на корпоративному сайті розділ, який буде поступово наповнюватися і містити питання та відповіді по введенню в дію європротоколу.

Документ, якому вже понад 30 років користуються європейські країни, що дозволяє учасникам дорожньо-транспортної пригоди не викликати ДАІ, а все вирішити самостійно, введений в дію і в Україні. Оскільки новий документ викликає безліч питань, пов'язаних зі зміною схеми взаємодії між учасниками ДТП, ДАІ і страховими компаніями, страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО» відповідатиме на найбільш актуальні питання на своєму сайті.

0

Для того, щоб не на словах, а на ділі відповідати статусу клієнторієнтованої компанії, один з найбільших страховиків на ринку України, компанія «ГАРАНТ-АВТО» створила розділ на сайті www.garant-auto.com.ua , який сприятиме інформованості існуючих і потенційних клієнтів з питань, пов'язаних з європротоколом. Щоб інформація була по-справжньому корисною, розділ буде постійно оновлюватися, поповнюючись новими питаннями та коментарями експертів «ГАРАНТ-АВТО». Для зручності відстеження появи нових питань і відповідей у розділі, інформація про оновлення буде додатково дублюватися на сторінці-візитці страхової компанії «ГАРАНТ-АВТО» в одній із найпопулярніших соціальних мереж за адресою: http://www.facebook.com/garantauto.ua

0

Зрозуміло, перелік питань, що цікавлять автолюбителів не буде обмежуватись списком, наведеним на сайті. Тому будь-який бажаючий зможе через форму зворотного зв'язку на сайті задати питання, пов'язані з введенням в дію європротоколу, і експерти страхової компанії «ГАРАНТ-АВТО» намагатимуться зробити все, щоб відповісти на запитання.

0

Якщо ж питання страхування автомобіля на даний момент є одним з найважливіших, укласти договір і отримати поліс ОСЦПВ можна в будь-якому відділенні страхової компанії «ГАРАНТ-АВТО». Контакти філій та відділень можна знайти на сайті www.garant-auto.com.ua або отримати, звернувшись в цілодобовий інформаційно-консультаційний центр за телефоном 0 800 500 456 0. 

«ГАРАНТ-АВТО» є одним з провідних гравців ринку страхових послуг в Україні. Компанія була заснована в Києві в 1992 році і на сьогодні пропонує програми страхування для юридичних та фізичних осіб. Страхові платежі компанії в 2010 році склали 273 623 тис. грн., а чистий прибуток від діяльності Компанії пішов до резерву, для забезпечення виконання зобов'язань перед клієнтами. Загальна сума відшкодувань, виплачених «ГАРАНТ-АВТО» протягом 2010 року, склала 162 227 тис. грн.. Щодня Компанія виплачує приблизно 650 тис. грн. страхових відшкодувань, тобто приблизно 3 - 3,5 млн. грн. щотижня. «ГАРАНТ-АВТО» зберегла свої провідні позиції у автомобільному страхуванні КАСКО, займаючи одну з лідируючих позицій за кількістю отриманих платежів та виплачених відшкодувань. На сьогоднішній день автомобільне страхування займає найбільшу частку страхового портфеля Компанії, проте, активно розвиваються й інші види страхування, зокрема добровільне медичне страхування, страхування будівельно-монтажних ризиків, фінансових ризиків і т.д.