Новини
02.04.2012

ЗІП-АВТО «Кращий товар місяця»

Компанія ЗІП-АВТО рада запропонувати Вашій увазі продовження щомісячної рубрики під назвою «Кращий товар місяця». З її допомогою Ви маєте можливість ознайомитися з товаром, який оголошується нашою компанією як найбільш продаваним і таким, що користується найбільшим попитом за попередній місяць.

29.03.2012

Запчастини для автомобіля в магазині ЗіпМАРКЕТ в м. Кіровоград!

З метою задоволення місцевого та ближнього споживчого ринку в м. Кіровоград корпорація «УкрАВТО» відкрила двері магазину «ЗіпМАРКЕТ. Все для автомобіля».

28.03.2012

Голосуйте за учасниць Фестивалю Жіночих Автомобілів!

У соціальній мережі Facebook на сторінці УкрАВТО розпочалась активна боротьба за перемогу в конкурсі «Стань Зіркою Фестивалю». Все більше дівчат приєднуються до числа конкурсанток і не дивно, адже їм є за що поборотися! На кону - чудовий приз: сертифікат на відпочинок в 5 * готелі на узбережжі Середземного моря Туреччини від генерального туристичного партнера «Туртесс Тревел».

27.03.2012

Конкурс слоганів та віршів від інтернет магазину автозапчастин E-ZIPAVTO.com!

Інтернет магазин автозапчастин E-ZIPAVTO.com продовжує шукати кращого автора слогану чи вірша.

27.03.2012

Новий ЗАЗ VIDA з доступним «Експрес Кредитом»

Головна новинка весни ЗАЗ VIDA вже з'явилася в автосалонах УкрАВТО. Будучи нащадком відомого Chevrolet Aveo, який має свою історію, величезну кількість перемог і визнання автошанувальників з різних країн світу, ЗАЗ VIDA поєднав у собі функціональність і комфорт за доступною ціною. Цей автомобіль створений для активних людей, що бажають отримувати задоволення від кожної хвилини, проведеній у дорозі. Крім того, VIDA забезпечує головне: безпеку і комфорт.

  • banner