Новини
08.04.2016

В Україні розпочато продажі нової моделі CHERY ARRIZO 3!

Дистриб'юторська компанія «Сі Ей Автомотів», що входить до складу Корпорації УкрАВТО і є офіційним дистриб'ютором автомобілів Chery в Україні, в рамках української презентації дала старт продажам моделі Chery нового покоління – компактний седан ARRIZO 3.

04.04.2016

«ФАЛЬКОН-АВТО» оголошує українську ціну на нову Kia Optima

До старту офіційних продажів нового покоління бізнес-седану Kia Optima в Україні залишаються лічені дні. Компанія «ФАЛЬКОН-АВТО», офіційний дистриб’ютор автомобілів Kia в Україні, повідомляє про вартість стартової версії Comfort, яка становитиме 777 000 грн.*

31.03.2016

Нова Kia Optima отримала найвищий рейтинг безпеки від IIHS

Один з бестселерів компанії Kia Motors на ринку США — бізнес-седан нового покоління Kia Optima – отримав найвищий рейтинг безпеки Top Safety Pick Plus (TSP+)

31.03.2016

Підготуватися до літа можна від 150 грн. в дилерській мережі УкрАВТО.

З 01 квітня і до середини травня в мережі сервісних станцій обслуговування Корпорації УкрАВТО діють спеціальні цінові умови на ряд послуг, які дозволять підготувати автомобіль до літа і при цьому значно заощадити.

28.03.2016

CHEVROLET CAMARO ZL1 кабріолет дебютував на автосалоні в Нью-Йорку

За інформацією від офіційного дистриб'ютора бренду Chevrolet в Україні, компанії «Дженерал Авто Груп», що входить до складу Корпорації УкрАВТО, нещодавно відсвяткував дебют новий представник модельного ряду Chevrolet. Chevrolet Camaro ZL1 в кузові кабріолет запропонує власнику безпрецедентний рівень удосконалень, можливостей на треку і продуктивності в заїздах по прямій.

  • banner