Запчастини

Одним з важливих напрямків діяльності ПАТ «Волинь-АВТО» є продаж запасних частин, додаткового обладнання та аксесуарів, масел, автохімії і фарб для автомобілів провідних світових виробників.

ПАТ «Волинь-АВТО» є офіційним дилером запасних частин до автомобілів таких відомих брендів як Mercedes-Benz, Chrysler, Jeep, Dodge, Kia, Opel, Chevrolet, Chevrolet-Niva, Daewoo, ЗАЗ, Chery, Landmark , TATA, I-VAN, JAC, Dong Feng, ВАЗ.

 Всі запасні частини, що поставляються, є оригінальною продукцією заводів-виробників, мають всі необхідні сертифікати відповідності та високий рівень якості.

0 Наші КЛІЄНТИ мають можливість також придбати у компанії АФ «Зіп-АВТО» широкий спектр додаткового обладнання, аксесуарів,запасних частин, мастил, автохімії і фарб від провідних світових виробників, таких як Castrol, BP, Mobil, Esso, Glasurit, 3M, Bosch, Varta, Oberon, ABS, Bilstien, Z-racing, Tectyl, SONY, JVC, Pioneer, Continental, Sportiva, Bosal, Bilstein, KS, PIT, Шериф, Ruville, та ін.

 

На всі придбані запасні частини, аксесуари та додаткове обладнання надається гарантія.

Відділ продажу запчастин: (0332)28-18-26

 Магазин "ЗіпАВТО": (0332)28-18-07

ПАТ “Волинь-АВТО» пропонує великий асортимент легкосплавних дисків за доступними цінами.0

Автодиски - це невід'ємна і дуже важлива частина кожного автомобіля , яка пов'язана безпосередньо з безпекою. Безпека залежить від якісного сплаву диска. Такі диски витримують оптимальне навантаження, а диски з неякісного сплаву можуть "розсипатися на ходу" навіть при невеликому навантаженні.

Наші менеджери  запропонують  Вам найкращі варіанти дисків, саме для Вашого автомобіля, враховуючи стиль водіння і Ваші уподобання .

Тільки зараз і тільки у нас! Грандіозний розпродаж дисків!* Поспішайте! Ознайомитись із ассортиментом дисків, на які діє акційна ціна Ви зможете тут –СКАЧАТИ--  Або завітати до нашого магазину «ЗіпАВТО» за адресою:       м. Луцьк, вул. Рівненська,145.

                     Контактний телефон: (0332)28-18-07, Віталій

*Розпродаж діє до закінчення товарних запасів.