Про автоцентр

Автосервісний центр «Волинь-Авто», що входить до структури Української Автомобільної Корпорації – це сучасний дилерський центр, який надає повний спектр послуг, від продажу нових автомобілів, до регламентного технічного обслуговування та ремонту будь-якого рівня складності.

ЗАВЖДИ ДО ВАШИХ ПОСЛУГ:
ПРОДАЖ НОВИХ АВТОМОБІЛІВ:

Наш автосервісний центр завжди готовий до здійснення Вашої мрії. Перед тим як придбати автомобіль, просто почитати тест-драйви, може виявитись замало. Завітайте до нас, і наші фахівці допоможуть Вам з вибором, а також підберуть ідеальний варіант автомобіля, що в повній мірі відповідатиме Вашим потребам та очікуванням. Просто приходьте та обирайте: від дійсно доступних до справжнього преміуму.

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ:

Як здорово, коли є надійний партнер, якому можна довірити обслуговування свого автомобіля. Наш автосервісний центр має все, щоб вирішувати питання, що пов’язані з гарантійним обслуговуванням, регламентним технічним обслуговуванням або ж з іншими видами ремонтних робіт. Не важливо, Ви придбали автомобіль у нас, або ні. Якісне обладнання та висока кваліфікація фахівців забезпечать незмінну якість надання послуг з обслуговування та ремонту, і звісно ж, з гарантією.

ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ:

Здійснення ремонту автомобіля вимагає не лише високої кваліфікації та сучасного обладнання. В свої роботі наш автосервісний центр завжди використовує лише оригінальні та сертифіковані запасні частини та витратні матеріали. Саме такий підхід дає можливість гарантувати якість, і звісно ж, безвідмовну роботу автомобіля та безпеку. Звертайтесь до автосервісного центру «Волинь-АВТО», та переконайтесь, що ми дійсно робимо на совість.

БАГАТОРІЧНИЙ ДОСВІД:

Від початку свого існування автосервісний центр «Волинь-АВТО» завжди притримувався принципів, які дозволили заробити беззаперечний авторитет серед автовласників автомобілів на Волині. Професійний підхід та чітке дотримання найжорсткіших вимог світових автовиробників дали можливість автосервісному центру впевнено закріпитись серед лідерів в регіоні. Наш досвід – це гарантія того, що Ви знайдете в нашій особі дещо більше, ніж дилерський центр.

Тепер ми і в Facebook! Приєднуйтесь!    facebook